Copywriting, czyli ogolnopojęte tworzenie treści na miarę, jest nasza specjalizacja. Napiszemy dla Ciebie wszystko i nie tylko po polsku, również piszemy w języku angielskim, rosyjskim, ukraińskim i włoskim.
Tworzysz nowa stronę internetową i chcesz ubrać w słowa swoją ofertę? Prowadzisz sklep internetowy i nie masz jeszcze opisów Twoich produktów? Szukasz osoby do prowadzenia bloga? A może potrzebujesz pomocy z content marketingiem?
Jeśli odpowiedź na przynajmniej jedno pytanie jest TAK, to idealnie trafiłeś.

Treści na stronę www:
Opis „O nas” oraz ciekawe przedstawienie oferty firmowej są kluczowe do stworzenia dobrego pierwszego wrażenia na potencjalnych klientach i utrzymania ich zainteresowania.
Przygotujemy dla Twojej strony teksty, które idealnie przedstawią Twoją ofertę oraz wizję Twojej firmy.

Dowiedz się więcej o tym jak wygląda proces tworzenia treści na stronę internetową w PinkLlama.

Prowadzenie bloga:
Blog na stronie firmowej jest źródłem pożytecznych informacji dla Twoich klientów i odwiedzających stronę, dlatego bardzo ważna jest jakość tekstów i regularność dodania nowych treści. Nie tylko użytkownicy, a także i wyszukiwarki internetowe (np. Google) cenią jakościowe treści ponad wszystko, a blog będzie idealnym miejscem na ich umieszczenie na Twojej stronie.

Dowiedz się więcej o tym jak wygląda proces wyboru tematów i przygotowania treści na bloga firmowego.

Opisy produktów:
Kluczem do wysokich sprzedaży jest sposób przedstawienia zalet Twoich produktów. Chcemy pomóc w zwiększeniu Twoich sprzedaży, pokazać potencjalnym klientom dlaczego Twoje produkty są lepsze niż u konkurencji.

Dowiedz się więcej o tym jak tworzymy treści dla sklepów internetowych.

Teksty i artykuły na miarę:
My w PinkLlama lubimy wyzwania i nie ograniczamy się tylko do pisania tekstów seo czy treści dla internetu, dlatego jeśli szukasz osób, które pomogą w napisaniu lub redagowaniu dowolnych treści w języku polskim, rosyjskim, ukraińskim, angielskim czy włoskim, napisz do nas i na pewno znajdziemy sposób by Ci pomoc.

Dowiedz się więcej o tekstach szytych na miarę.

Sprawdź także nasza ofertę na tlumaczenia zwykłe i specjalistyczne.